GR.271.40.2024
Przetarg: Przebudowa istniejącej sali sportowej na dwie sale lekcyjne z niezbędną komunikacją w Szkole Podstawowej im. Obrońców Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej w Goślinowie_postępowanie_2
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GR.271.40.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 października 2024, 07:00
- Data publikacji
- 20 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku



1 Przebudowa drogi powiatowej nr 4206 P i 4171 P w miejscowości Golina - etap I droga nr 4171 P

„Termomodernizacja budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzywiniu”

LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
