ZPI.271.04.2026.MD
Przetarg: Przebudowa infrastruktury dotyczącej odwodnienia części miejscowości Dwikozy tzw. Pasternik - etap 2
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPI.271.04.2026.MD
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 czerwca 2026, 09:00
- Szacowana wartość
- 222 980 zł
- Data publikacji
- 27 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego