Or.271.5.2023.EM
Przetarg: Przebudowa budynku użyteczności publicznej Urzędu Gminy Urszulin wraz z budową windy wewnętrznej i budek lęgowych w Urszulinie, gm. Urszulin
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Or.271.5.2023.EM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 kwietnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 17 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Modernizacja energetyczna budynków publicznych na terenie MOF Zamość
Zamawiający
Gmina Zamość

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Wspólnych W Łukowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

