Przetarg: Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Lipsku wraz z zagospodarowaniem terenu na działce, ul. Partyzantów 7, 27-300 Lipsko
Opis zamówienia
Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Lipsku wraz z zagospodarowaniem terenu na działce, ul. Partyzantów 7, 27-300 LipskoPrzebudowa budynku Sądu Rejonowego w Lipsku wraz z zagospodarowaniem terenu na działce, ul. Partyzantów 7, 27-300 Lipsko. Szczegóły w SWZ.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 stycznia 2026, 10:00
- Wadium
- 55 000 zł
- Data publikacji
- 9 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

