RIZ.271.7.2023
Przetarg: Promowanie obszaru objętego LSR poprzez budowę wiaty w miejscowości Racławówka oraz utworzenie tablicy promującej obszar LGD
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RIZ.271.7.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 marca 2023, 08:30
- Data publikacji
- 3 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II

