WZP.271.1.7.2026.VB
Przetarg: Promocja Miasta Sosnowca podczas wszystkich meczów Ligi Mistrzów oraz meczów finałowych w fazie play – off siatkarskiej PlusLigi z udziałem drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.271.1.7.2026.VB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 23 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
MODERNIZACJA STAREGO BOISKA ASFALTOWEGO OSIR PRZY UL. MONIUSZKI 10 W ZAWIERCIU
Zamawiający
Zgm-Zawiercie
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw do Zakładu Karnego w Sierakowie Śląskim
Zamawiający
Zakład Karny W Sierakowie Śląskim
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
