ZP/EM/271/II-221/24
Przetarg: Promocja działań m.st. Warszawy w Internecie i na urządzeniach mobilnych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/EM/271/II-221/24
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 stycznia 2025, 11:00
- Data publikacji
- 20 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

