Wyniki przetargu: (projektowanie) Przystosowanie pola nr 27 w rozdzielni 20 kV w stacji R-191 GPZ Środa Śląska do pracy synchronicznej z magazynem energii „Graby 2”, I-WR-AI-2503197 (DF)
Opis zamówienia
(projektowanie) Przystosowanie pola nr 27 w rozdzielni 20 kV w stacji R-191 GPZ Środa Śląska do pracy synchronicznej z magazynem energii „Graby 2”, I-WR-AI-2503197 (DF)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 27 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego