Przetarg: (Projektowanie) Budowa dwóch stacji transformatorowych wraz siecią nN w miejscowości Sokołowice dz. 337/9, 337/10, 337/11, 337/12, 337/16, 337/17 obręb Sokołowice (gm. Oleśnica). I-WR-BI-2504185
Opis zamówienia
Budowa stacji transformatorowych w Sokołowice Projektowanie i budowa dwóch stacji transformatorowych wraz z siecią niskiego napięcia (nN) na działkach ewidencyjnych nr 337/9, 337/10, 337/11, 337/12, 337/16, 337/17 w obrębie geodezyjnym Sokołowice, gmina Oleśnica.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 grudnia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 29 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego