Wyniki przetargu: Program regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 z zakresu: Priorytetu FEWM.02 ŚRODOWISKO,Działania 02.08 Gospodarka wodno – ściekowa, SCHEMAT A (typy projektów 3 i 4) – dla aglome...
Opis zamówienia
Program regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 z zakresu: Priorytetu FEWM.02 ŚRODOWISKO,Działania 02.08 Gospodarka wodno – ściekowa, SCHEMAT A (typy projektów 3 i 4) – dla aglomeracji od 2 000 RLM do 9 999 RLMUsługa nadzoru inwestorskiego dla zadania: „Budowa stacji „Budowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Kisielice”
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 31 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego