IKZP.271.10.2026
Przetarg: Prace dodatkowe w ramach zadania "Remont boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie”
21 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na pracach dodatkowych w ramach zadania „Remont boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie”. Inwestycja obejmuje retoping boiska wielofunkcyjnego, remont ogrodzenia oraz wymianę wyposażenia boiska do piłki nożnej. Szczegółowy zakres prac - Retoping nawierzchni (584,22 m²) Przygotowanie podłoża: Mycie wysokociśnieniowe oraz gruntowanie istniejącej nawierzchni poliuretanowej pod nową warstwę użytkową. Wykonanie nawierzchni: Natrysk poliuretanowy z granulatu EPDM o grubości min. 2 mm w kolorze czerwonym (RAL 3016).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IKZP.271.10.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 17 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Artykuły i sprzęt sportowy
- Kabel, drut i podobne wyroby
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Usługi związane z odpadami
- Farby, lakiery i mastyksy
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Kary umowne
- zwłoka w wykonaniu świadczenia w terminie: 0,2 % wartości wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
- odstąpienie od umowy przez Zamawiającego z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 10 % wynagrodzenia umownego netto
- odstąpienie od umowy przez Wykonawcę z przyczyn niezależnych od Zamawiającego: 10 % wynagrodzenia umownego brutto
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg