PO-II.2610.61.25
Wyniki przetargu: Prace czerpalne na torach podejściowych wraz z osadnikami w Darłowie i w Kołobrzegu w 2025 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PO-II.2610.61.25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 listopada 2025, 10:30
- Data publikacji
- 4 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

Wał Sierosław - wyrównanie do rzędnej projektowej korony wału

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

Sprzedaż odpadów złomu zgromadzonych na terenie GA
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu



