ZD-SZPIA.271.1.2.2025
Przetarg: Pozimowe oczyszczanie po sezonie zimowym 2024/2025 nawierzchni dróg powiatowych zamiejskich w podziale na zadania
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZD-SZPIA.271.1.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 12 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)