RG.271.1.2026
Przetarg: Postępowanie w trybie in-house na realizację zadań własnych odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Kock.
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RG.271.1.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 28 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Brześce
Zamawiający
Gmina Janowiec
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Doposażenie jednostek OSP Gminy Końskowola w specjalistyczny sprzęt i środki ochrony indywidualnej
Zamawiający
Ugkonskowola
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

