ZP/R/02/02/2023
Przetarg: „Poprawa jakości i wzrost dostępności usług sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców Katowic poprzez modernizację obiektu sportowego przy ul. Boya-Żeleńskiego” Polski Ład (postępowanie 3)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/R/02/02/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 24 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


