Przetarg: Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Modliborzyce Część nr 4: Modernizacja gospodarki mechanicznej oczyszczalni ścieków w Modliborzycach
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 stycznia 2026, 11:00
- Data publikacji
- 12 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Szastarka
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klasztor Karmelitów Bosych
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
V-Systems Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

