Przetarg: Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Nowe Miasto Lubawskie
Opis zamówienia
20,20 mb × Rura PVC SN 8 DN 160, 1142,70 mb × Rura PVC SN 8 DN 200, 317,10 mb × Rura PVC SN 8 DN 160, 78,50 mb × Rura PVC SN 8 DN 160, 15,10 mb × Rura PVC SN 8 DN 160, 339,8 mb × Rura PVC PN10 110x4,2, 1022,50 mb × Rura PVC PN10 110x4,2, 279,50 mb × Rura PVC PN10 110x4,2, 201,50 mb × Rura PVC PN10 110x4,2, 268,00 mb × Rura PVC110 PN10
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 marca 2025
- Data publikacji
- 26 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego