Przetarg: Poprawa efektywności energetycznej wielorodzinnego budynku mieszkalnego w gminie Harasiuki.RRG.III.271.13.2025
N
4 listopada 2025Publikacja
19 listopada 2025Składanie ofert
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Opis zamówienia
=== FILE: htmltext.txt ===
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 4 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Zamawiający
Holcim Polska S.A.
WojewództwoKujawsko-pomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026