IZP.271.1.4.2023.DA
Przetarg: Poprawa efektywności energetycznej budynków i instalacji publicznych w Gminie Lidzbark Warmiński
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZP.271.1.4.2023.DA
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ZAK/2026/001882 Serwis kotła na pellet 180 kW -Ferma Parcz Animex
ZAK/2026/001741 Projekt budowlany zbiorniki do przechowywania gnojowicy - Bykowo-Korsze



35/2026 Dostawa wyrobów medycznych część III

ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż
Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku
RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026
