RGI.ZP.271.1.2023
Przetarg: Poprawa efektywności energetycznej budynków gminnych, dobudowa oświetlenia ulicznego, budowa OZE, i zakup taboru zeroemisyjnego na potrzeby Gminy Nowa Słupia.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RGI.ZP.271.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 26 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów



Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026


Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


837 D Rusztowanie warszawskie na 10m roboczych
