IGP.271.2.2023
Przetarg: Poprawa dostępności komunikacyjnej w gm. Dubeninki – droga Kiekskiejmy – Degucie z dojazdem do dróg powiatowych.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IGP.271.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 18 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Materiały do naprawy instalacji odgromowej
Zamawiający
Akademia Policji W Szczytnie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów
Zamawiający
2 Regionalna Baza Logistyczna

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO
Zamawiający
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Akademia Policji W Szczytnie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

