ZP.271.142.2024
Przetarg: Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców miasta Krosna poprzez zakup specjalistycznego sprzętu ratowniczego dla OSP Krosno – Białobrzegi – zakup oraz dostawa specjalistycznego sprzętu ratowniczego (...)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.142.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 stycznia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 31 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Rymanów
Przebudowa budynku remizy OSP w Zabrniu Górnym

„Odbudowa przepustu wraz z rozbudową drogi gminnej w Widełce”
