NLP-SD.2100.5.2024
Przetarg: Polska – Węglowe młyny pyłowe – Dostawa elementów mielących do młynów węglowych MKM-33
Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O.przetarg nieograniczony
25 kwietnia 2025Publikacja
20 stycznia 2025Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- NLP-SD.2100.5.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 stycznia 2025
- Data publikacji
- 25 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)