K.271.8.2024
Przetarg: Polska – Usługi związane z odpadami – Odbiór odpadów komunalnych z terenu miasta Szczecinek w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- K.271.8.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 29 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Słupsk, Sławno (miasto)
P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Koszalin (miasto)
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Białogard,Białogard (miasto)
W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Białogard, Białogard (miasto)
