PZP.271.22.2024
Przetarg: Polska – Usługi związane z odpadami – Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Zagórz
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZP.271.22.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 28 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II
