ADM.281.1.7.2024
Przetarg: Polska – Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej – „ORGANIZOWANIE I ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKUŃCZYCH NA TERENIE MIASTA PŁOCKA W 2025r.”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ADM.281.1.7.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 listopada 2024, 08:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
