W/7/12WOG/2025
Przetarg: Polska – Usługi w zakresie napraw samochodów – WYKONANIE MODERNIZACJI SAMOCHODÓW STAR 266 DO WERSJI STAR 266M Z MODYFIKACJĄ RUCHOMYCH WARSZTATÓW SPRZĘTU UZBROJENIA I ELEKTRONIKI ORAZ PRZYCZEPY JEDNOOS...

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- W/7/12WOG/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 19 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Medicover Sp. Z O.O.
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026