POST/PEC/GRY/UZR/00791/2025
Przetarg: Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących – Usługa serwisowa oraz usuwanie usterek wraz z dostawą części zamiennych i eksploatacyjnych urządzeń klimatyzacji, wentylacji i odd...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- POST/PEC/GRY/UZR/00791/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 maja 2022
- Data publikacji
- 6 maja 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
