POST/GEK/CSS/FZR-ELB/00627/2025
Przetarg: Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych – Czyszczenie powierzchni ogrzewalnych wężownic przegrzewaczy oraz ścian ekranowych kotłów w latach 2026 – 2028 dla PGE GiEK S.A. Oddz...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- POST/GEK/CSS/FZR-ELB/00627/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 maja 2022
- Data publikacji
- 6 maja 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

