Przetarg: Polska – Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów – Usługi utrzymania systemu zarządzająco- monitorującego i rozliczeniowego, utrzymania serwerów i infrastruktury płatniczej wraz z dostępem d...
Nieruchomości I Opłaty Lokalne Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościąprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 14 kwietnia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Zamawiający
Holcim Polska S.A.
WojewództwoKujawsko-pomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026