IWEiGP-ZP. 271.14.2024
Przetarg: Polska – Usługi udzielania kredytu – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 3 000 000,00 złotych z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IWEiGP-ZP. 271.14.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 grudnia 2024, 10:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Utworzenie Centrum Sztuki i Edukacji przy Dworku „Zacisze” w Miechowie - zamówienie powtórzone
Zamawiający
Gmina Miechów

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zarząd Budynków Sp. Z O. O. W Tarnowie

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ROZBUDOWA BUDYNKU OSP ZBOROWICE
Zamawiający
Gmina Ciężkowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Brzeźnica

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Sułoszowa

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Allmedica Spóła Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026