OR.271.2.13.2025.KG
Przetarg: Polska – Usługi udzielania kredytu – Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 3893980,19 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie zadań inwestycyjnych"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR.271.2.13.2025.KG
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 23 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)