GKI.271.9.2024.MK
Przetarg: Polska – Usługi udzielania kredytu – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 600 000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego na 2024 rok
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GKI.271.9.2024.MK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 sierpnia 2024
- Data publikacji
- 4 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)