GGKŚZPI.271.27.2024
Przetarg: Polska – Usługi udzielania kredytu – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GGKŚZPI.271.27.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 29 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
