ZP.271.1.18.2025
Przetarg: Polska – Usługi udzielania kredytu – Udzielenie G. Rogoźno kredytu długoterminowego w kwocie 9994471,46 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zob...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.18.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 27 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)