DV-ŚM-2-2025
Przetarg: Polska – Usługi świadczone przez laboratoria medyczne – Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań histopatologicznych wraz z prostym lub złożonym badaniem genetycznym niezbędnym do...

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DV-ŚM-2-2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 6 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Medicover Sp. Z O.O.
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026