Przetarg: Polska – Usługi reklamowe i marketingowe – Usługa reklamy i promocji Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. oraz marki Woda Opolanka - z głębi ziemi, z wykorzystaniem narzędzi marketingu sp...
Wodociągi I Kanalizacja W Opolu Sp. Z O.O.przetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
Zamawiający
2 Regionalna Baza Logistyczna

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026