ZDP.ZP.26.19.2025.2.WR
Przetarg: Polska – Usługi odśnieżania – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie gminy Wiśniowa

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDP.ZP.26.19.2025.2.WR
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
Zamawiający
2 Regionalna Baza Logistyczna

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026