OOP.D-3.2421.28.2024
Przetarg: Polska – Usługi odśnieżania – Zimowe utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu Rejon w Kluczborku w sezonach 2024/2025, 2025/2026, 2026...
20 marca 2025Publikacja
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OOP.D-3.2421.28.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 sierpnia 2024
- Data publikacji
- 20 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)