RI.271.1.14.2024
Przetarg: Polska – Usługi odśnieżania – Utrzymanie dróg w sezonie zimowym 2024/2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.1.14.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2024, 08:00
- Data publikacji
- 30 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Urząd Miejski W Świętochłowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klenart Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach
Zamawiający
Gmina Miejska Żory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Remont drogi ul. Męczenników Oświęcimskich w Żorach.
Zamawiający
Gmina Miejska Żory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miasto Częstochowa

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Województwo Śląskie

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
