DN-4.26.7.2026
Przetarg: Polska – Usługi odśnieżania – Letnie i zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie województwa małopolskiego w latach 2024 – 2025 – z podziałem na części: Część nr 14 – RDW Myślenice: drogi wojewód...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DN-4.26.7.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 10 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
