Usługa w zakresie utrzymania systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi dwóch tuneli w ciągu drogi ekspresowej S52 wraz z przynależną infrastrukturą do tuneli i obsługą Centrum Zarządzania Ruchem o wartości powyżej 10 000 000 EURO
Przetarg: Polska – Usługi naprawcze i konserwacyjne – Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi dwóch tuneli w ciągu drogi ekspresowej S52 wraz z przynależną infrastrukturą do tuneli i obsługą Centr...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Usługa w zakresie utrzymania systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi dwóch tuneli w ciągu drogi ekspresowej S52 wraz z przynależną infrastrukturą do tuneli i obsługą Centrum Zarządzania Ruchem o wartości powyżej 10 000 000 EURO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2025
- Data publikacji
- 19 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego