POST/PEC/PEC/UZK/00649/2025
Przetarg: Polska – Usługi naprawcze i konserwacyjne – Obsługa serwisowo-konserwacyjna instalacji i systemów niskoprądowych w obiektach nieprodukcyjnych na terenie PGE EC S.A Oddział w Krakowie oraz serwis i kon...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- POST/PEC/PEC/UZK/00649/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 maja 2022
- Data publikacji
- 6 maja 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

