BPG-II.272.1.2024.AZ
Przetarg: Polska – Usługi gromadzenia oraz scalania danych – Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasob...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BPG-II.272.1.2024.AZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 czerwca 2024
- Data publikacji
- 16 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)