ZWiDIT.2611.17.2025.175.ŁKA[KPO]
Przetarg: Polska – Tablety graficzne – Dostawa Zestawów do Nauczania Zdalnego (ZNZ) - w ramach umowy ramowej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZWiDIT.2611.17.2025.175.ŁKA[KPO]
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 maja 2022
- Data publikacji
- 6 maja 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
