DPS.DAG.273.07.2024.PM
Przetarg: Polska – Ryby przetworzone i konserwowane – Sprzedaż wraz z dostawą przetworów rybnych i mrożonek
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DPS.DAG.273.07.2024.PM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 30 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Miejska Żory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa podświetlanego logotypu dla ART SPA Hotelu Belweder w Ustroniu, ul. Zdrojowa 15.
Zamawiający
Farmacol S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
End User Platform Services for Tokai Cobex Polska sp. z o.o.
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miasto Częstochowa

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Województwo Śląskie

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
