ŚZDW.N-WZ.222.1.2.2025.JŚ
Przetarg: Polska – Roboty drogowe – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 751 polegająca na budowie ścieżki pieszo - rowerowej w ciągu DW 751 w miejscowości Mirocice o długości 7 873,24 m w podziale na zadania części...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ŚZDW.N-WZ.222.1.2.2025.JŚ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 21 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)