IZW.271.1.10.2024
Przetarg: Polska – Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych – Budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej wraz z rozbudową drogi nr K420046 Nowa Biała Białka, ul. Grapa i Pod Grapą i Wykon...

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZW.271.1.10.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 14 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)