RZP-II-WI/31/DZP-1/2020
Przetarg: Polska – Roboty budowlane w zakresie budynków – Rewaloryzacja i Eksploatacja budynku Hali Gwardii w Warszawie
Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miastaprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RZP-II-WI/31/DZP-1/2020
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 26 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Zamawiający
Holcim Polska S.A.
WojewództwoKujawsko-pomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
