EZ.28.57.2025
Przetarg: Polska – Roboty budowlane – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 20 000 000 euro na wykonanie robót budowlanych – przebudowa pokoju lekarskiego z łazienką na gabinet bro...

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- EZ.28.57.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 7 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)